Hvem er vi hos Personale-match?

Personale-match aps er din troværdige samarbejdspartner inden for alle typer af nye medarbejdere

Vi har den menneskelige indsigt og de færdigheder, der skaber de gode resultater for dig som kunde.
Personale-match aps vikarbureau er startet i 2008 og har Hovedkontor i Taastrup og afdelinger i Næstved, Allerød, Odense, Kolding og Aalborg.
Vi har haft en forrygende succes, fordi vi holder, hvad vi lover. Med mere end 40 års samlet erfaring inden for rekruttering, headhunting og vikaransættelser sætter vi os hurtigt ind i dine konkrete behov og finder frem til de mest effektive løsninger for dig.

Har du behov for at rekruttere en ny medarbejder eller en vikar for en kortere eller længere periode, så har vi alle værktøjerne. Også hvis du blot skal have personlighedstestet medarbejdere eller have lavet en teamanalyse.

Annette Bache

Annette Bache

Kreativ direktør og ejer
annette@personale-match.dk
Mobil: 42 60 18 28

Peter Kiær Sønderbæk

Adm. direktør
peter@personale-match.dk
Telefon: 42 41 18 28

Jane Frost

Jane Frost

Rekrutteringskonsulent
jane@personale-match.dk
Mobil: 42 52 18 28

Susan Larsen

Susan Larsen

Rekrutteringschef
susan@personale-match.dk
Mobil: 42 51 18 28

Heidi Josefine Jensen

Heidi Josefine Jensen

Rekrutteringskonsulent
heidi@personale-match.dk
Mobil: 42 80 18 28

Charlotte Raun Hvid

Rekrutteringskonsulent
chh@personale-match.dk
Mobil: 23 31 18 28

Dorthe Pedersen

Dorte Pedersen

Personalekonsulent
dop@personale-match.dk
Telefon: 70 70 18 28

Karin Bache

Karin Bache

Personalekonsulent
karin@personale-match.dk
Telefon: 70 70 18 28

Kirsten Lindgaard

Personalekonsulent
kirsten@personale-match.dk
Telefon: 70 70 18 28

Lone Jakobsen

Lone Jakobsen

Økonomi
lone@personale-match.dk
Telefon: 70 70 18 28

Bjørn Reenberg

Chauffør
Telefon: 70 70 18 28

Mette Christensen

Marketing & Search
mette@personale-match.dk
Telefon: 70 70 18 28

Thomas Langmark

Salgs- og personalekonsulent
thomas@personale-match.dk 
Telefon: 23 67 18 28

Bent Sten Hansen

Salgs- og personalekonsulent
bent@personale-match.dk 
Telefon: 42 55 18 28